برترین اپراتور ارتباطات ثابت کشور ۱۶ ساله شد

به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر، این شرکت ۲۰ بهمن ۱۳۸۲ تأسیس گردید و با اخذ مجوزهای مختلف و متناسب با نیازهای جامعه اعم از مجوز PAP و سپس مجوز FCP از سازمان تنظیم مقررات ارتباطات رادیویی، مجوز IDC از مرکز ملی فضای مجازی هر روزه در کار خود پیشرفت حاصل کرده و به برترین اپراتور ارتباطات ثابت کشور تبدیل شده است.

آسیاتک در طی الهای اخیر با تلاش بی وقفه و استفاده از نیروهای متخصص وهمچنین با بهره گیری از تکنولوژی‌های روز دنیا، دستاوردهای متنوع و متناسب با نیاز جامعه را در زمینه‌های مختلف از جمله: خدمات دیتاسنتر (IDC) شامل میزبانی سرور، اجاره سرور اختصاصی، مجازی و ابری، خدمات پهنای باند اختصاصی و اشتراکی، خدمات تلفن ثابت مبتنی بر IP، خدمات ارزش افزوده VAS، امکان استفاده از public wifi در فرودگاه‌ها و مراکز تجاری و همچنین اینترنت پرسرعت ADSL۲+ و TD-LTE به جامعه عرضه نموده و توانسته هر روزه به خدمات رسانی خود افتخار نماید.

شرکت انتقال داده‌های آسیاتک اکنون با داشتن بزرگترین دیتاسنتر محتوایی کشور، همچنین شبکه دسترسی گسترده ( access) و تکیه بر دانش فنی و تجربه ۱۶ ساله خود، سعی می‌نماید در آینده نزدیک با توسعه و ارایه سرویس‌های جدید، همواره در جهت تحقق ماموریت سازمانی خود که همان بهبود زندگی مردم جامعه از طریق تسهیل و رشد زیر ساخت‌های ارتباط می‌باشد، گام بردارد.

آسیاتک به عنوان برترین اپراتور ارتباطات ثابت کشور تا کنون موفق به دریافت جوایز و استانداردهای متنوع و گوناگونی شده است. استانداردهایی مانند سیستم مدیریت امنیت اطلاعات ISO ۲۷۰۰۱ گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت ISO ۹۰۰۱، استاندارد سیستم مدیریت شکایت مشتری ISO ۱۰۰۰۱، ISO۱۰۰۰۲، ISO۱۰۰۰۳، ISO۱۰۰۰۴، نظام مدیریت آموزش کارکنان بر مبنای استاندارد ISO۱۰۰۱۵، سیستم مدیریت خدمات فناوری اطلاعات ISO ۲۰۰۰۰-۱ کسب رتبه برتر در ارزیابی‌های سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی طی ۳ سال پیاپی، کسب تقدیرنامه چهار ستاره جایزه تعالی و تندیس برنزین جایزه ملی کیفیت فناوری اطلاعات و ارتباطات، از جمله افتخاراتی است که عنوان برترین اپراتور ارتباطات ثابت کشور را به آسیاتک بخشیده است.

همچنین آسیاتک به جهت ترویج و افزایش فرهنگ مشارکت و هرچه بیشتر و بهتر شدن میزان استفاده از تکنولوژی‌های روز دنیا نسبت به حمایت از استارت آپ ها اقدامات چشم گیری، نظیر همکاری با ستاد توسعه فناوری‌های حوزه اقتصاد دیجیتال و هوشمند سازی داشته است.

لازم به توضیح است، به مناسبت ۱۶ سالگی آسیاتک تخفیف‌های ویژه ای برای مشترکین و متقاضیان سرویس‌های خانگی و تجاری در نظر گرفته شده است. علاقه مندان می‌توانند برای دریافت اطلاعات تکمیلی به وب سایت شرکت آسیاتک به آدرس www.asiatech.ir مراجعه کنید.

این مطلب، یک خبرآگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.

منبع:
https://www.mehrnews.com/