دانلود اپلیکیشن عدالت همراه

دانلود اپلیکیشن عدالت همراه

 کاربران برای استفاده از اپلیکیشن عدالت همراه ویژه سامانه درگاه ملی قوه قضاییه تنها کافیست تا به سایت eadl.ir مراجعه کرده و نسخه مناسب با سیستم عامل تلفن همراه خود را دانلود و نصب کرده تا از طریق وارد کردن نام کاربری رمز عبور شخصی به حساب کاربری خود در سامانه ثنا دسترسی پیدا کنند.

 

برای مشاوره دانلود اپلیکیشن عدالت همراه 

برای مشاوره دانلود اپلیکیشن عدالت همراه 

 

سازمان قوه قضاییه به منظور ارائه خدمات ویژه به کاربران خود و راحتی و آسایش هرچه بیشتر این افراد اقدام به طراحی برنامه مخصوص سامانه الکترونیکی قوه قضاییه یا همان سامانه ثنا ویژه تلفن های همراه در دو نسخه مناسب برای سیستم عامل های اندروید و ios ( آیفون ) کرده است که در این حالت کاربران با استفاده از گوشی موبایل و بدون نیاز به استفاده از سیستم های شخصی می توانند تمامی خدمات قضایی مورد نیاز خود را به صورت شبانه‌روزی دریافت کنند.

از جمله خدماتی که با استفاده از برنامه عدالت همراه به صورت الکترونیکی و بدون نیاز به مراجعه حضوری افراد به مراجعین و کاربران قوه قضاییه ارائه می شود می توان به مواردی همچون دریافت و مشاهده انواع ابلاغیه ها و اطلاعیه های قضایی مربوط به پرونده جاری افراد، دریافت نوبت برای مراجعه حضوری به دفاتر قضایی، پیگیری روند اجرایی پرونده های مربوطه و سایر موارد از این دست اشاره کرد.

با توجه به کاهش میزان چشمگیر هزینه و جلوگیری از اتلاف وقت افراد با استفاده از دانلود و نصب این اپلیکیشن سبب شده تا بسیاری از مراجعین قوه قضاییه ترغیب به دانلود و نصب این اپلیکیشن جهت استفاده در پرونده های قضایی خود شوند لذا در ادامه به ارائه مطالبی در رابطه با اپلیکیشن عدالت همراه و نحوه دانلود آن پرداخته شده است.

نحوه دانلود برنامه عدالت همراه

همانطور که گفته شد برای دانلود برنامه عدالت همراه تنها کافیست تا به سایت درگاه ملی قوه قضاییه با نشانی eadl.ir مراجعه کرده و از طریق لینک قرار داده شده در این سایت اقدام به دانلود این اپلیکیشن مناسب با سیستم عامل تلفن همراه خود ( اندروید یا ios ( آیفون )) به منظور کرد .

پس از دانلود اپلیکیشن مورد نظر و نصب آن بر روی تلفن همراه خود کافیست تا در ابتدا نام کاربری و رمز عبور خود را که در هنگام ثبت نام در سامانه ابلاغ ثنا یا همان عدل ایران مشخص کرده اید وارد کرده و سپس کد احراز هویتی که از سوی سامانه به شماره تلفن همراه شما ارسال می گردد را در کادر مشخص شده ثبت کنید تا وارد حساب کاربری خود در سامانه ابلاغ الکترونیکی ثنا شوید.

پس از وارد شدن به حساب کاربری خود از طریق اپلیکیشن عدالت همراه امکان استفاده از تمامی خدمات قضایی ارائه شده در این نرم افزار را بدون محدودیت خواهند داشت .

 

برای دانلود اپلیکیشن عدالت همراه ویژه سیستم عامل اندروید کلیک کنید.

 

 

بیشتر بخوانید: eblagh.adliran.ir

 

خدمات ارائه شده توسط اپلیکیشن عدالت همراه

قوه قضاییه تلاش داشته تا اپلیکیشن عدالت همراه را متناسب با نیاز کاربران خود به طوری که اکثریت نیاز خدمات قضایی آن ها را پاسخگو باشد که در نتیجه آن کمترین مقدار مراجعه حضوری افراد به شعبات قضایی رخ دهد را طراحی و به آن ها ارائه داده است. از جمله این خدمات می توان به موارد زیر اشاره کرد:

امکان مشاهده تمامی ابلاغیه ها و اطلاعیه های ارسالی از سوی قوه قضاییه در رابطه با پرونده قضایی در حال جریان فرد.

امکان ثبت و دریافت نوبت برای مراجعه حضوری به شعبات قضایی.

امکان پیگیری پروند قضایی با کد ملی به صورت الکترونیکی و بدون نیاز به مراجعه حضوری افراد .

امکان مشاهده ابلاغیه و رای دادگاه با استفاده از این اپلیکیشن.

امکان ثبت اعتراض بر روی رای دادگاه از سوی طرفین دعوی.

امکان ثبت درخواست و گواهی عدم سوء پیشینه .

امکان مشاهده نتیجه نهایی دادگاه بدون نیاز به مراجعه حضوری.

امکان پرداخت هزینه دادرسی پرونده به صورت اینترنتی.

بیشتر بخوانید: ورود به سامانه ثنا با گوشی موبایل

مزایای اپلیکیشن عدالت همراه

همانطور که قبلا نیز اشاره شد استفاده از اپلیکیشن عدالت همراه مزایای بسیار زیادی داشته و سبب راحتی و آرامش هر چه بیشتر کاربران قوه قضاییه شده است که در ادامه به بررسی این ویژگی ها پرداخته شده است:

امکان استفاده از این اپلیکیشن بصورت 24 ساعته و بدون محدودیت زمان.

این نرم افزار مخصوص گوشی موبایل بوده لذا امکان استفاده از خدمات قضایی بدون نیاز به سیستم های شخصی و کامپیوتر وجود دارد.

در حال حاضر تنها در نسخه اندروید موجود است.

 در حال حاضر نسخه آیفون و یا همین ios این اپلیکیشن موجود نمی باشد، اما به محض ارائه لینک دانلود آن در متن مقاله قرار داده خواهد شد.

تمامی امکانات و خدمات ارائه شده در درگاه عدل ایران در این نرم افزار نیز ارائه می گردد.

قبل از دانلود این اپلیکیشن ثبت نام در سامانه ثنا و ایجاد حساب کاربری در آن الزامی می باشد.

امکان دسترسی به تمامی سامانه های قضایی موجود.

امکان شرکت در نظر سنجی ها در خصوص نحوه خدمات دهی این سامانه.

کاهش چشمگیر در هزینه ها و جلوگیری از اتلاف وقت مراجعه کنندگان قوه قضاییه.

افزایش در سرعت اجرا و رسیدگی به پرونده های قضایی.

کاهش ازدحام جمعیت در شعبات قضایی.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد دانلود برنامه عدالت همراه در کانال تلگرام سرمایه گذاری عضو شوید ، همچنین کارشناسان مرکز مشاوره سرمایه گذاری دینا نیز آماده اند تا با ارائه خدمات مشاوره سرمایه گذاری تلفنی دینا به سوالات شما عزیزان پیرامون دانلود برنامه عدالت همراه پاسخ دهند .

در ادامه بخوانید: دانلود برنامه ورود به سامانه ثنا

 

آخرین اخبار مرتبط با دانلود اپلیکیشن عدالت همراه

 

16 اردیبهشت 1400

مطابق اعلام رییس مرکز تشخیص و پیشگیری از جرائم سایبری پلیس فتای ناجا، پیامک های مشاهده ابلاغیه که برای مشاهده آن از افراد درخواست پرداخت وجه از طریق کارت بانکی می کند، جعلی بوده و تنها راه مشاهده ابلاغیه، سامانه ثنا و امکانات زیرمجموعه آن مانند دانلود اپلیکیشن عدالت همراه می باشد.

 

 

سوالات متداول
1- ✔️ نحوه دانلود برنامه عدالت همراه به چه صورت است ؟

✔️ تنها کافیست تا به سایت درگاه ملی قوه قضاییه با نشانی eadl.ir مراجعه کرده و از طریق لینک قرار داده شده در این سایت اقدام به دانلود این اپلیکیشن کرده که در متن مقاله به طور کامل توضیح داده شده است

2- ✔️ خدمات ارائه شده توسط اپلیکیشن عدالت همراه به چه صورت است ؟

✔️ در این سامانه خدماتی همچون دریافت نوبت برای مراجعه حضوری به دفاتر قضایی و سایر موارد از این دست ارائه می شود که در متن مقاله به طور کامل توضیح داده شده است

3- ✔️ مزایای اپلیکیشن عدالت همراه چه چیز هایی می باشد ؟

✔️ از جمله مزایای این اپلیکیشن امکان استفاده و ارائه خدمات قضایی به صورت شبانه روزی با استفاده از تلفن همراه و سایر موارد از این دست می باشد که در متن مقاله به آن اشاره شده است

برای مشاوره دانلود اپلیکیشن عدالت همراه 

برای مشاوره دانلود اپلیکیشن عدالت همراه 

منبع:
https://www.heyvalaw.com/