دانلود Join Clash 3D 2.23.2 – بازی پیوستن به برخورد اندروید + مود

Join Clash 3DJoin Clash 3DJoin Clash 3D

Join Clash 3D – پیوستن به برخورد نام یک بازی آرکید اندروید است که در آن شما وظیفه دارید که با ایجاد یک باند برای خود به جنگ تیم های مختلفی بروید و سعی کنید با استفاده از نیرو های خود آن ها را از بین ببرید و به هدف نهایی خود برسید، هدف نهایی که برای شما درون این بازی در نظر گرفته شده است این است که بتوانید به قلعه ای که پشت سر دشمنان شما قرار دارید برسید و آن را تصرف کنید تا بتوانید به سطح بعدی برسید که با انجام این کار و با پاداش های به دست آمده از آن سطح می توانید اقدام به ارتقا نیرو ها و توانایی های گروه خود بپردازید.

این بازی بسیار سرگرم کننده توسط استودیوی Supersonic Studios LTD به تازگی طراحی شده و در دو نسخه مود بی نهایت و اصلی به صورت رایگان عرضه شده است که از لحاظ گیم پلی به GRIS شباهت دارد و تا به این لحظه توانسته است به مرز بیش از پنج میلیون بار دریافت در پلی استور دست پیدا کند که ما امروز در سایت لردروید تصاویری از محیط و جدیدترین آپدیت آن را برای شما حاضر کرده ایم.

شما هم اکنون می توانید برای دانلود بازی Join Clash 3D – پیوستن به برخورد اندروید مود به همراه جدیدترین آپدیت نسخه اصلی آن با لینک مستقیم از داخل همین صفحه اقدام کنید!

ویژگی های بازی Join Clash 3D:

گیم پلی سرگرم کننده و اعتیاد آور.دارای کارکتر آدمک های مختلف.کنترل های ساده و روان.دارای مراحل فراوان و سرگرم کننده.گرافیک رنگارنگ و دوست داشتنی.

تغییرات آپدیت نسخه ۲٫۲۳٫۲:

مراحل جدید اضافه شده و مشکلات صدا در برخی از قسمت ها برطرف شده است!

منبع:
https://lordroid.com/