درخواست تعمیرات موبایل: سفارش تعمیر آنلاین گوشی(تهران) | موبایل امداد

فرآیند تعمیرات گوشی پس از ثبت سفارش

اندکی پس از ثبت درخواست تعمیرات موبایل، کارشناسان ما جهت انجام هماهنگی سفارش ثبت شده با شما تماس خواهند گرفت. در کمترین زمان ممکن پیکی به آدرس ثبت شده ارسال می‌شود و گوشی موبایل شما را دریافت می‌کند. گوشی پس از تحویل به موبایل امداد توسط تعمیرکاران ماهر تعمیر شده و پس از تعمیر مجددا توسط پیک به آدرس ذکر شده ارسال می‌شود و هزینه‌ای به صرفه و منصفانه جهت انجام خدمات تعمیر از شما دریافت خواهد شد. بازه‌ی زمانیِ انجام تعمیرات در مرکز تعمیرات موبایل 24 – 48 ساعت است. مجددا اذعان می‌داریم در صورت تمایل شما می‌توانید جهت انجام تعمیرات موبایل به صورت حضوری به مرکز تعمیرات موبایل امداد مراجعه کنید.

در هر صورت (مراجعه‌ی حضوری یا غیرحضوری) کارشناسان و تعمیرکاران مجرب مرکز موبایل امداد اصل اعتماد را سرلوحه قرار داده و با رعایت استانداردها و استفاده از قطعات اورجینال وظیفه‌ی تعمیر گوشی موبایل شما را عهده‌دار می‌شوند. کلیه‌ی قطعات به‌کار برده شده شامل ضمانت‌نامه می‌باشند و درصورت نارضایتی، تیم ما متعهد است تا جلب رضایت صددرصدی شما تلاش کند.

اگر ساکن تهران هستید، خدمات دریافت و ارسال گوشی درب منزل به صورت رایگان می ‌باشد. همچنین لازم به ذکر است برخی خدمات در کمتر از 24 ساعت به شما ارائه می‌شود ازجمله؛ تعویض گلس گوشی، تاچ و ال‌سی‌دی، باتری و گلس در همان روز انجام خواهد شد. موبایل امداد در کنار شماست تا اعتماد و آسایش را برای شما به ارمغان آورد.

download Link Mp4

منبع:
https://mobileemdad.com/