عوامل تعیین هزینه تعمیرات موبایل – آموزش تعمیرات موبایل در تبریز

امروزه تعمیرات موبایل و رفع اشکالات نرم افزاری ادعای خیلی از مراکز تعمیر موبایل در شهر تبریز هستند. با نگاهی گذرا به بازار ها و تعمیرگاه های شهناز تبریز شما شاهد تعداد خیلی زیادی از تعمیرکاران موبایل و فعالان این زمینه هستید. اما نکته این جاست که آیا تمامی این افراد و مراکز تعمیر موبایل، توانایی و مهارت مورد نیاز جهت تعمیرات موبایل را به صورت اصولی و استاندارد دارند؟

متاسفانه جواب این سوال نه است. آنچه در این میان حائز اهمیت بسیار است، توجه به انجام تعمیرات موبایل توسط یک تعمیرکار حرفه ای و با سابقه است که مشکلات ایجاد شده در این دستگاه را منطبق بر استانداردهای بین‌المللی برطرف نماید. عدم توجه به این نکته، احتمالا تبعات و خسارت سنگینی را در پی خواهد داشت.

سامانه درخواست خدمات هوشمند چی کارا با استفاده از متخصصین حرفه ای و با تجربه در این به شما تضمین بهترین کیفیت با کم ترین قیمت ممکن را می دهد.

خدمت رسانان چی کارا تمام سعی خود را می کنند که موبایل شما را در محل درخواستی تان تعمیر کنند. البته تعمیر موبایل در محل از جمله خدماتی است که شاید نیاز به تجهیزات الکترونیکی یا ابزار خاصی داشته باشد که خدمت رسان را مجبور کند ادامه کار را در محل کار خود ادامه دهد. معروف ترین و محبوب ترین مراکز تعمیر موبایل در تبریز با چی کارا همکاری می کنند که شما از نظر کیفیت خدمات کاملا مطمئن باشید.

سفارش های تعمیر موبایل در چی کارا بسیار متنوع است. به طور کلی این سفارشات را می توان به دو دسته ی سخت افزاری و نرم افزاری تقسیم بندی کرد:

این مطلب را هم پیشنهاد میکنیمگوشی خود را به هر تعمیر کاری ندهیدPowered by Inline Related Posts

تعمیرات سخت افزارییکی از شایع ترین سفارش های تعمیر موبایل مربوط به رفع مشکلات سخت افزاری موبایل است. گوشی های موبایل دارای قطعات و بخش های متنوعی هستند. به وجود آمدن آسیب در هر یک از این قطعات می تواند در عملکرد موبایل اخلال ایجاد کند.  بررسی و ترمیم قطعاتی مثل باتری، رم، گلس اصلی صفحه نمایش، ال سی دی، تاچ، میکروفن، اسپیکر، برد و … موبایل، نیازمند تخصص و مهارت بالایی در زمینه تعمیر موبایل می باشد.

خدمت رسانان ما در چی کارا از تخصص و تجربه کافی برای تعمیر و ترمیم این قطعات برخوردار هستند و می توانند کلیه مشکلات سخت افزاری موبایل شما را به شکل تخصصی و استاندارد برطرف نمایند.

تعمیرات نرم افزاریتعمیرات نرم افزاری موبایل دسته بندی دیگری از تعمیرات موبایل است. فلش کردن گوشی، بازیابی اطلاعات حذف شده، رفع مشکلات آنتن دهی، رفع مشکلات اتصال گوشی به اینترنت و تمامی موارد مشابه، از جمله مهم ترین اقداماتی هستند که برای ترمیم نرم افزاری انجام می شود.

همانطور که خودتان هم می دانید تمامی این عملیات ها باید توسط متخصص انجام شود در غیر این صورت شاید مشکل شما بزرگ تر و جبران ناپذیر شود.

چند فاکتور مهم در تعیین هزینه موبایلبرند و مدل گوشی چیستبرند های متنوعی در بازار وجود دارند اما رقابت اصلی بین چهار مدل محبوب آیفون، گلکسی سامسونگ، هواوی و ال جی است. قیمت قطعات گوشی و زمان مورد نیاز برای تعمیر موبایل یکی از فاکتور های ههم در تعیین هزینه است. با توجه به این که قیمت قطعات گوشی با در نظر گرفتن شرایط اقتصادی کاملا تابع نرخ ارز های خارجی از جمله دلار است، همواره تعیین قیمت در طول زمان تغییر می کند.

این مطلب را هم پیشنهاد میکنیمتجربیات آموزش تعمیرات موبایلPowered by Inline Related Posts

شدت آسیب دیدگی چه قدر استشاید بتوان با تعمیر قطعات یا یک سرویس جزئی موبایل را تعمیر کرد اما بعضی اوقات شدت آسیب وارده به موبایل بالا است و باید قطعه یا قطعاتی جایگزین شوند. در این حالت هزینه بالاتر است. گاهی اوقات بعضی از قطعت بالاترین قیمت ممکنه را در بازار دارند. به عنوان مثال می توان به تعویض تاچ ال سی دی آیفون یا صفحه نمایش گلسکی سامسونگ اشاره کرد که به خاطر بالا بودن قیمت قطعات بیش ترین هزینه تعمیرات را به خود اختصاص می دهند.

قطعات مورد استفاده اصل هستند یا نهبرای تعمیر موبایل و تبلت می توان از انواع مختلف نوع قطعات استفاده کرد اما اصل و اورجینال بودن آن قطعه هم کیفیت بالاتر و به مراتب ماندگاری و هزینه بیشتری در پی دارد. توصیه می کنیم اگر با قیمت های خیلی پایین برای تعمیر موبایل مواجه شدید، بیشتر دقت کنید اما متاسفانه به علت شرایط اقتصادی موجود تشخیص اصلی از فیک بودن یک قطعه توسط شخص عادی عملا غیر ممکن است. سامانه در خواست هوشمند خدمات چی کارا با نظارت کامل بر تمامی مراحل تعمیر موبایل شما، اصل بودن تمامی قطعات را برای شما تضمین خواهد کرد و تمامی نگرانی های شما را در این زمینه از بین می برد.

کدام قطعه خراب شده استاین که کدام قسمت موبایل یا بخش نرم افزاری دچار مشکل شده است در تعیین هزینه مهم است. هزینه تعمیر آنتن گوشی با تعویض صفحه نمایش و تعویض سوکت شارژ متفاوت است. در انتخاب تعمیرکار موبایل باید نهایت دقت را به خرج دهید تا هم اطلاعات گوشی شما در امان باشد و هم از صحت اطلاعات مطمئن باشید. بار ها از گوشه و کنار شاید شنیده باشید که تعمیرکاری برای دریافت هزینه بیشتر علاوه بر سوکت شارژ، سوکت هدفون را نیز تعمیر کرده است.

این مطلب را هم پیشنهاد میکنیمآموزشگاه موبایل تبریزPowered by Inline Related Posts

گارانتی تضمین خدماتبعضی از مراکز تعمیر موبایل در سطح شهر با گرفتن هزینه بیشتر، کار خود را به نوعی برای مدت محدودی بیمه می کنند تا در صورت بروز دوباره همان مشکل، موبایل را به صورت رایگان تعمیر کنند. گارانتی بیشتر شبیه یک ارزش پیشنهادی نسبت به رقباس تا یک فاکتور اصلی!  دقت کنید که تعمیرکار مجبور به گارانتی کردن خود نیست چرا که به طور منطقی خیلی از مشکلات احتمالی دوران گارانتی به آسیب های احتمالی فیزیکی یا شرایط نگه داری موبایل توسط کاربر بر می گردد که باید در شرایط صحت گارانتی درج شود.

منبع:
https://.ir/