چگونه ببینیم چه کسی ما را در اینستاگرام بلاک کرده است – حرفه ای

هنگام بلاک شدن حساب، اینستاگرام هیچ اعلانی ارسال نمی‌کند. یک جستجوی ساده، جایگزین بهتری برای برنامه‌های شخص ثالث است تا بفهمید کسی شما را در اینستاگرام مسدود کرده است.

قبل از اینکه  روش‌های دیگر را امتحان کنید، ابتدا سرنخ‌های  که در اینجا گفته می‌شود را بررسی کنید تا مطمئن شوید بلاک شده‌اید.

چگونه بفهمیم شخصی شما را در اینستاگرام بلاک کرده است

وقتی کسی شما را در اینستاگرام بلاک کند چه اتفاقی می‌افتد؟ در واقع، اینستاگرام اعلانی برای شما ارسال نمی‌کند تا به شما بگوید که بلاک شده‌اید. هرگز متوجه نمی‌شوید چه زمانی شخصی شما را بلاک کرده است، مگر اینکه بعداً به دنبال او بگردید و متوجه شوید که نمی‌توانید به پروفایل وی دسترسی پیدا کنید.

فعالیت حساب شخصی طرف مقابل کاهش یافته است و شما مدتی است که پست‌ها یا استوری‌های او را مشاهده نکرده‌ید یا پیامی از وی دریافت نکرده‌اید.به نوار جستجو بروید. آیدی حساب اینستاگرام شخص مورد نظر را وارد کنید. اگر نمی‌توانید حسابش را پیدا کنید، این می‌تواند نشان دهد که شما را بلاک کرده‌ و یا حساب خود را حذف کرده است.

وقتی شک و تردید همچنان شما را آزار می‌دهد، از روش‌های دیگر استفاده کنید تا مطمئن شوید بلاک شده‌اید یا اینکه این فقط یک اشتباه از طرف شما است.

۱) از یک کامنت یا نظر قدیمی یا DM برای دسترسی به پروفایل طرف مقابل استفاده کنید. اگر پروفایل نشان داده شود اما پیام User not found نمایش دهد و همچنین حاوی یک پیام No Posts Yet در قسمت پست‌ها باشد، این نشان می‌دهد که فرد شما را بلاک کرده است.

این کار فقط در صورتی جواب می‌دهد که آنها با شما پیامی رد و بدل کرده باشند. اگر این کار را نکرده‌اند، از مراحل بعدی این لیست استفاده کنید.

چگونه ببینیم چه کسی شما را در اینستاگرام بلاک کرده استچگونه ببینیم چه کسی شما را در اینستاگرام بلاک کرده است

۲) از پروفایل اینستاگرام آنها در وب بازدید کنید. در قسمت آدرس مرورگر موبایل یا دسک تاپ عبارت www.instagram.com/usename را وارد کنید (به جای username نام کاربری شخص مورد نظر را وارد کنید) . اگر می‌تواند پروفای آن را در مرورگر مشاهده کنید اما در برنامه مشاهده نمی‌کنید، به این معنی است که بلاک شده‌اید. اگر نمی‌توانید پروفایل را از طریق اینستاگرام در وب مشاهده کنید، شخص می‌تواند حساب خود را پاک کرده باشد.

بیشتر بخوانید: نحوه ارسال استیکرهای تلگرام به واتساپ

۳) از حساب دوست خود استفاده کنید. اگر می‌توانید حساب شخص مورد نظر را از طریق برنامه اینستاگرام دوست خود ببینید اما نه از حساب خود، بلاک شده‌اید. متناوباً، اگر نمی‌خواهید یکی از دوستان خود را درگیر کنید، یک حساب کاربری دوم در اینستاگرام ایجاد کنید و از آن برای جستجو استفاده کنید.

۴) آنها را دنبال کن. از طریق وب به اینستاگرام بروید و صفحه نمایه آنها را در مرورگر باز کنید. با ضربه زدن روی دکمه آبی رنگ follow، بررسی کنید که آیا آنها شما را مسدود کرده‌اند. اگر آنها شما را مسدود کرده باشند، دکمه کار نمی‌کند و ممکن است اینستاگرام مشکلی را در یک پیام نشان دهد.

چگونه ببینیم چه کسی شما را در اینستاگرام بلاک کرده استچگونه ببینیم چه کسی شما را در اینستاگرام بلاک کرده استچگونه ببینیم چه کسی شما را در اینستاگرام بلاک کرده است

۵) به دنبال لایک‌ها و نظرات در مورد گروه‌ها و سایر حساب‌هایی که شخص مورد نظر دنبال می‌کند، باشید. این نشان می‌دهد که کاربر حساب خود را پاک نکرده است، اما فقط شما را بلاک کرده است.

منبع: LifeWire

منبع:
https://herfee.ir/