کسب درآمد به دلار – 100% تضمینی در کوتاه ترین زمان ممکن

مقدمه :

در این شرایط سخت اقتصادی که در ایران به وجود آمده، باید به ریال پول در بیاوریم و به دلار خرج کنیم. حال داشتن یک کسب و کار که درآمد آن به دلار می‌باشد، میتواند برای کسانی که هیچ شغلی ندارند و یا دنبال شغل دوم و پاره وقت هستند و یا حتی به دنبال درآمد خوب بدون نیاز به سرمایه و تخصص خاصی هستند، فرصت خوبی باشد. تنها چیزی که شما احتیاج دارید یک کامپیوتر یا موبایل متصل به خط اینترنت می‌باشد.

کسب درآمد آنلاین به دلار

درآمد دلاری

5 روش‌ کارآمد کسب درآمد به دلار در ایران :وب‌سایت‌های کلیکیفریلنسینگ (freelancing)کراد فاندینگ (Crowdfunding)ارزهای دیجیتالوبلاگ نویسی

درآمد به دلار

کسب درآمد دلار از اینترنت

وبسایت‌های کلیکی :

در این روش کاربران محترم نیاز به مهارت خاصی ندارند و تنها با قرار دادن تبلیغات سایت‌های مربوطه در وبسایت خود می‌توانند درآمد کسب کنند؛ به گونه‌ای که هر مخاطب (با IP خاص خود) با کلیک بر روی تبلیغات که با محتواهای تصویری،‌ ویدئویی، متنی و … نمایان می‌گردند، مقدار مشخصی پول به واحد دلار (مثلا 0.01 دلار) برای شما خواهد داشت. حال برای این کار سایت‌های مختلفی وجود دارد که کسب درآمد به دلار از طریق گوگل ادسنس (متعلقات کمپانی گوگل) از مرسوم‌ترین روش‌های ممکن است که هر ساله بخش قابل توجهی از درآمد گوگل از طریق سرویس های تبلیغاتی مختلفی که ارائه می دهد به دست می آورد. یکی از این سرویس های تبلیغاتی رایگان می باشد که در میان ایرانیان، گوگل ادسنس به عنوان یکی از روش‌های کسب درآمد دلاری از جایگاه ویژه ای برخوردار است. بعد از آن معروف‌ترین سایت‌هایی که از این طریق شما را به درآمد می‌رسانند می‌توان به :star-clicks.com و media.net اشاره کرد که تعرفه‌های آن در وبسایت‌های ذکر شده نمایان است.

کسب درامد از طریق گوگل ادسنس

گوگل ادسنس

فریلنسینگ :

یکی از روش‌های کسب درآمد دلاری از طریق اینترنت در ایران برای کسانی که مهارت‌هایی مانند نویسندگی، کارهای گرافیکی، ترجمه و … دارند، کار کردن برای افراد و شرکت‌های خارج از ایران است. بزرگترین مزیت فریلنسری این است که شما می توانید همزمان در چند جا مشغول به کار شوید، توانایی‌های خود را بیازمایید و تخصص‌ تان را در آن زمینه تقویت بخشید، سایت های معروف فریلنسری بسیار زیاد هستند که می توان به ارز درآمد کسب کرد که معروف‌ترین آن، سایت freelancing.com است؛ ولی مشکل این است که به ذات به آن نمی‌شود یک بیزنس خطاب کرد! چون درآمد و پیشرفت آن قابل قیاس با بیزنسی که درآمد ارزی ایجاد می کنند نیست. پس فریلنسری کار کردن هم به عنوان روش‌های کسب درآمد دلاری در ایران برای کسانی که خواستار پیشرفت و درآمد بیشتر می‌باشند، مناسب نمی‌باشد.

کسب درامد از طریق فریلنسینگ

فریلنسینگ

کراد فاندینگ :

افراد با مهارت می توانند یک فریلنسر حرفه ای شوند و مشغول کسب درآمد شوند یا می توانند کسب و کار خود را، ایجاد کنند. استارتاپ یا شرکت های کوچک زود بازده، کسب و کارهای مقیاس پذیری هستند که با بودجه کم ایجاد می شوند.

شرکت‌هایی مانند گوگل و اینستاگرام  همگی زمانی استارتاپ بوده‌اند. یک ذهن خلاق و سنجیده، نیاز بازار برای شکل گیری یک استارتاپ است. اگر باز هم فکر می‌کنید نیازمند سرمایه اولیه هستید و نمی توانید از بانک‌ها کمک بگیرید، کراد فاندینگ (crowd funding) راه حل شماست. شما می‌توانید به این سایت دیجیتالی مراجعه کنید و از سرمایه‌گذاران دعوت به همکاری کنید. شما هزینه راه اندازی کسب و کار خود را از سرمایه‌گذار دریافت می کنید و در مقابل او را در سود آینده خود شریک می کنید. پس توصیه می‌کنیم با سرمایه‌گذاران ایرانی و خارجی آشنا شوید و شروع به کسب درآمد دلاری کنید.

کسب درآمد به دلار از طریق کرود فاندینگ

کراد فاندینگ

ارزهای دیجیتال :

بازار ارز های دیجیتال یک بازار رو به رشد است که آینده جهان را تحت تاثیر قرار خواهد. روزگاری که پول های رایج کنونی بی ارزش شوند و تمامی مبادلات با ارز دیجیتال صورت گیرد، دیر نخواهد بود. تجارت با ارز های دیجیتال به دو صورت ممکن است:

شما می توانید خود به استخراج ارز های دیجیتال مانند بیت کوین بپردازید. استخراج ارز دیجیتال مستلزم داشتن سخت افزار های پیشرفته و سیستم های خنک کننده است.اگر سخت‌افزار قوی ندارید، می‌توانید با رصد کردن قیمت‌های لحظه‌ای ارز دیجیتال، در زمان کاهش قیمت‌ها ارز بخرید و در اوج قیمت‌ها بفروشید. آنچه شما نیاز دارید، تحلیل دقیق از قیمت‌هاست.

کسب درآمد به دلار از طریق ارزهای دیجیتال

ارز دیجیتال (بیت کوین)

وبلاگ نویسی :

اگر در موضوع خاصی تبحر دارید، وبلاگ نویسی راهکاری مناسب برای شماست که علاوه بر انجام دادن کاری که دوست دارید، پس از مدتی درآمد خوبی هم کسب کنید. کلید موفقیت در اینکار مثل دیگر کسب و کارهای اینترنتی تداوم است. شما باید بطور مداوم برای وبلاگ خود پست بنویسید و همیشه فعالیت داشته باشید. البته منظور این نیست که زیاده روی کنید. چند پست در هفته میتواند مناسب باشد. وقتی که وبلاگ‌تان رشد کرد و توانست مخاطب‌های خود را پیدا کند میتوانید به فکر کسب درآمد از آن باشید. روش‌های کسب درآمد از وبلاگ‌تان میتواند شامل انواع تبلیغات و یا برنامه‌های مشارکت در فروش باشد. به علاوه پس از مدتی که نزد مخاطبان خود مقبولیت پیدا کردید میتوانید به‌راحتی دوره‌های آموزشی خود را نیز بفروش برسانید. اگر کارهای بسیار با کیفیتی در وبلاگ خود انجام بدهید پس از مدتی شرکت‌های تبلیغاتی به صورت اختصاصی سراغ شما میایند و تقاضای انجام تبلیغات می‌کنند. انتهایی برا کسب درآمد دلاری از این روش وجود ندارد، فقط باید با پشتکار و خلاق باشید. اگر در موضوع خاصی تبحر دارید، وبلاگ نویسی راهکاری مناسب برای شماست که علاوه بر انجام دادن کاری که دوست دارید، پس از مدتی درآمد خوبی هم کسب کنید.

کسب درآمد به دلار از طریق وبلاگ نویسی

وبلاگ نویسی

حال علاوه بر راه‌های ذکر شده، طرق دیگری نیز برای کسب درآمد وجود دارد که بدلیل مسائلی از قبیل تحریم‌ها و فیلترینگ تا حدی محدود شده‌اند و نسبت به راه‌حل‌های فوق سختترند؛ مثل:

کسب درآمد به دلار از یوتیوب و ساخت ویدیو :

بسیاری از سایت های اشتراک ویدیو مثل یوتیوب در دنیا هستند که در ازای ساخت و به اشتراک گذاشتن ویدیوهای شما در صورتی که تعداد بازدید زیادی به خود اختصاص دهند، پس از مدتی به ازای هر تعداد بازدید مشخص، مبلغی را به شما پرداخت می‌کنند. این روش کسب درآمد دلاری در ایران برای اینفلوئنسرها و یا افرادی که توان آموزش موارد خاصی را دارند می تواند مناسب تر باشد. به طور مثال شما می توانید ویدیویی آموزشی به زبان فرانسه (و یا هر زبان دومی که به آن تسلط دارید) آماده کنید و در آن ساخت یک قطعه موسیقی را آموزش دهید. اگر ویدیوی شما جذاب باشد قطعا بیشتر به اشتراک گذاشته خواهد شد و به مرور ارزش تبلیغات در آن زیاد می شود و شما به ازای هر بازدید، مبلغی را در حساب خود دریافت خواهید کرد و از این طریق می‌توانید در سایت معروف یوتیوب نیز درآمد دلاری کسب کنید.

کسب درآمد به دلار از طریق یوتیوبینگ

درآمد از یوتیوب

آموزش آنلاین :

راه درآمدزایی اینترنتی به دلار از آموزش هم امکان‌پذیر است. هنوز بسیاری از افراد در کشورهای انگلیسی زبان نیاز به معلم زبان انگلیسی دارند اما در ایران این معلم ارزان‌تر از آن کشورها است! مهم نیست چه مهارت و تخصصی دارید؛ شما در هر زمینه‌ای که ماهر باشید، می‌توانید آن را  تدریس و معرفی کنید و از آن درآمد خوبی داشته باشید. آموزش آنلاین و مشاوره آنلاین را در هر سطح و روشی در اکوسیستم دیجیتال، جدی بگیرید. خیلی‌ها از این راه درآمد دلاری ثابت دارند که قابل مقایسه با حقوق‌های ماهانه ثابت آن‌ها نیست.

کسب درآمد به دلار از طریق آموزش انلاین

آموزش آنلاین

پکیج کسب درآمد دلاری 100% تضمینی در ایران

اطلاعات بیشتر درمورد دوره

منبع:
https://lyndaweb.com/