حوادث

فیلم لحظه درگیری پلیس با دو موبایل قاپ!

.

ویدئویی که به تازگی منتشر شده است لحظه درگیرشدن یک مامور پلیس با دو سارق در یکی از خیابا‌های کشور هند را به تصویر می‌کشد. این دو سارق که پس از سرقت همراه در حال فرار بودند با این مامور پلیس به صورت فیزیکی درگیر شدند. این اتفاق روز شنبه گذشته و در یکی از خیابان‌های منطقه «چِنای» هند رخ داد.
ویدئویی که توسط دوربین مدار بسته تهیه شده است چگونگی درگیری پلیس با این دو سارق در حال فرار را نشان می‌دهد. در این ویدئو این دو سارق در حالی که سوار بر یک موتورسیکلت سرقتی هستند در حال فرار دیده می‌شوند. در ویدئوی منتشر شده مشاهده می‌شود که پلیس با گرفتن راننده موتورسیکلت تلاش می‌کند تا مانع فرار او شود. این ویدئو نشان می‌دهد پلیس با گرفتن راننده در حالی که همچنان قصد فرار با موتورسیکلت را دارد او را نقش بر زمین کرده و دستگیر می‌کند.

درگیری پلیس با دو موبایل قاپ هندی
دستگیری این سارق به شناسایی و دستگیری دو همدست وی منجر شد. همچنین ماموران پلیس تعداد ۱۱ همراه سرقتی را از محل اختفای این سارقان کشف کردند.

انتشار این ویدئو در شبکه‌های اجتماعی هند با واکنش کاربران این کشور همراه بود و بسیاری از کاربران واکنش شجاعانه این مامور پلیس در دستگیری سارقان را مورد تمجید قرار دادند. یکی از کاربران در کامنتی نوشت: «درود به این پلیس شجاع و وظیفه شناس که با به خطر انداختن جانش، امنیت و آسایش را به شهروندان هدیه می‌دهد.فیلم لحظه درگیری پلیس با دو موبایل قاپ!

دانلود ویدیو با کیفیت 240P از آپارات
دانلود ویدیو با کیفیت 360P از آپارات
دانلود ویدیو با کیفیت 480P از آپارات
دانلود ویدیو با کیفیت 720P از آپارات
دانلود ویدیو با کیفیت 1080P از آپارات
دانلود ویدیو با از آپارات

بهترین سایت دانلود موزیک: goodmuzik.com

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا