Matchland 1.10.0 – بازی شبیه سازی “ساخت پارک تفریحی” اندروید + مود

Matchland – Build your Theme Park v1.10.0 + Mod – بازی شبیه ساز – جورچین ساخت پارک تفریحی اندروید
نسخه معمولی + نسخه مود (ستاره و طلا بی نهایت) به صورت جداگانه
تست شده با اجرای آفلاین

Matchland – Build your Theme Park بازی جدید، سرگرم کننده و بسیار زیبا در سبک بازیهای شبیه سازی از DTeam Studio برای اندروید است که به صورت رایگان در گوگل پلی منتشر شده و مثل همیشه تصمیم گرفته ایم برای اولین بار در ایران آن را حضورتان معرفی کنیم و با عرضه نسخه اصلی و مود اش برای بار دیگر شما دوستداران بازیهای شبیه ساز – مدیریتی را به وجد بیاوریم. همانطور که شاید خودتان نیز از نام بازی پی برده باشید، در این بازی شما به ساخت و مدیریت پارک تفریحی اختصاصی خود مشغول می شوید! این بازی با ترکیب دو گیم پلی بازیهای جورچین – تطبیق ساز و ساخت و ساز آمده است تا شما را در دنیایی رنگارنگ برای روزها سرگرم سازد ؛ یک پارک متروکه در اختیارتان قرار می گیرد و شما باید آن را به دوران اوج خودش بازگردانید. اگر رویای داشتن یک پارک را در سر دارید، بازی Matchland را برروی تبلت و یا گوشی اندرویدی تان نصب کنید و پس از ورود به آن، صاحب یک پارک متروکه شوید و برای توسعه و رونق آن تلاش کرده و در این راه دوستان زیادی نیز پیدا کنید. شخصیت دوست داشتنی با نام Betty نیز به عنوان دستیار همراه شما خواهد بود و در مدیریت پارک به شما کمک خواهد کرد. تمام ماموریت شما به ساخت و رونق پارک محدود نمی شود ؛ یک سری افراد و نیروهای مرموز نیز از بازگشایی این پارک جلوگیری به عمل می اورند که باید آن ها را نیز شکست دهید و از سر راه تان حذف شان کنید! مطمئنا ترغیب شده اید مدیریت پارک تفریحی را بر عهده بگیرید، پس وقت تان را تلف نکنید و از همین الان به مدیریت و رونق این پارک مشغول شوید و برای روزها مشغول باشید.

برخی از ویژگی های بازی Matchland – Build your Theme Park اندروید:

بازسازی پارک تفریحی با کارهای مختلفشخصی سازی و طراح ساختمان های پارکتعمیر چرخ و فلک ها و میادین موجود پارکدر دسترس بودن ده ها پازل جورچین خاصداستان مرموز و جالب در دهه 60 میلادیگشت و گذار در پارک و زیباسازی مناطق آنگرافیک اچ دی با طراحی رنگارنگصداگذاری مهیج و گیم پلی اعتیاداور

بازی Matchland – Build your Theme Park تا به امروز صدها هزار بار توسط کاربران اندرویدی سراسر دنیا از گوگل پلی دریافت شده و توانسته امتیاز 4.2 از 5.0 را کسب کند. شما قادرید ابتدا تصاویر و ویدئویی از گیم پلی این بازی دوست داشتنی را مشاهده کنید و در نهایت اگر مایل بودید جدیدترین نسخه اش را به همراه مود از سرورهای پرسرعت فارسروید دانلود کنید.

توجه : در نسخه مود بازی شما مراحل را کامل کنید تا طلا و ستاره بی نهایت دریافت کنید.

 

Matchland - Build your Theme Park

 

download Link Mp4

منبع:
https://www.farsroid.com/