PDF Tools-Merge,Rotate, Watermark,Split 1.9 Android – Ad-Free

PDF Tools-Merge,Rotate, Watermark,Split v1.9 (Ad-free) – مجموعه ابزار کاربردی پی دی اف اندروید
نسخه بدون تبلیغات و کامل برنامه تقدیم شما عزیزان

با توجه به گسترش استفاده مردم از دستگاه های هوشمند بسیاری از کتاب ها و مقالات نیز به صورت فایل هایی در دل این دیوایس ها قرار می گیرند که از محبوب و پر طرفدار ترین فرمت ها می توان PDF را نام برد. فایل های پی دی اف با توجه به توانایی های بالایشان این امکان را فراهم می کنند تا در هر زمان و مکانی به کتاب ها و فایل های پی دی اف دسترسی داشته باشید و با ساده ترین ابزار ممکن محتویاتشان را مطالعه کنید. همین محبوبیت بالا نیز تا کنون باعث انتشار ابزار های گوناگونی برای این فرمت شده است که در این پست قصد معرفی یکی از گسترده ترین آن ها را داریم. PDF Tools-Merge,Rotate, Watermark,Split عنوان مجموعه ابزار کاربردی فایل های پی دی اف می باشد که توسط Bani International توسعه و در مارکت بزرگ گوگل پلی مخصوص اندروید منتشر شده است. این نرم افزار با بهره مندی از قابلیت هایی خاص و متنوع به کاربرانش اجازه می دهد در هر زمینه فایل های خود را ویرایش و شخصی سازی نمایند. به راحتی بر روی اسناد خود رمز عبور قرار دهید و یا اینکه در صورت فراموشی، رمز های عبور را از این گونه فایل ها حذف نمایید. یکی از مهم ترین ابزاری که در پی دی اف تولز دیده می شود امکان حذف صفحات و یا ادغام چندین سند با یکدیگر می باشد که باعث می شود به گونه ای خاص فایل هایتان را سازماندهی کنید.

برخی از امکانات و قابلیت های برنامه PDF Tools-Merge,Rotate, Watermark,Split اندروید :

ساده ترین ابزار اسناد پی دی افتبدیل فرمت سریع و آسان اسنادویرایش و ایجاد فایل های pdfتوانایی ادغام چندین فایل پی دی اف با یکدیگرمدیریت اسناد پی دی اف به صورتی هوشمندانهابزار تقسیم فایل های پی دی اف به چند سند مجزااستخراج صفحات دلخواه خودقرار دادن واتر مارک بر روی صفحاتامکان چرخش صفحات و ذخیره سازی آن هاخروج صفحات در قالب تصاویریقرار دادن و یا حذف رمز عبور اسناد pdf

اپلیکیشن PDF Tools-Merge,Rotate, Watermark,Split با بهره مندی از مجموعه ابزاری متنوع و خاص توانسته است تا کنون هزاران دانلود را در گوگل پلی به خود اختصاص دهد که هم اکنون می توانید جدید ترین نسخه بدون تبیلغات آن را بدون هیچ گونه محدودیتی از وبسایت معتبر فارسروید دریافت نمایید، علاوه بر اینکه در برنامه تبلیغلاتی وجود ندارد، همه قابلیت ها در دسترس اند .

تغییرات نسخه v1.9:

* برطرف سازی مشکلات جزئی برنامه

 

PDF Tools-Merge,Rotate, Watermark,Split

 

منبع:
https://www.farsroid.com/