حوادث

تصادفات مرگبار تهران به خاطر قطعی برق

.

44 درصد از تصادفات منجر به فوت در تهران مربوط به ساعات تاریکی هوا و ساعات خاموشی برق ها است.سازمان های مربوطه در تصادفات ی که روشنایی در آنها وجود ندارد سهم تقصیر می گیرند.
به گزارش رکنا، صبح امروز سرهنگ احسان مومنی در برنامه شهر امن که از استودیوی پلیس پایتخت از شبکه پنج سیما پخش می شد حضور یافت و در خصوص تصادفات در شب و سهم روشنایی معابر در تصادفات شهر تهران توضیح داد .
سرهنگ احسان مومنی رییس اداره تصادفات پلیس راهور تهران بزرگ گفت : برابر آنالیز و بررسی های صورت گرفته تصادفات مشخص شد که حدود 44 درصد از تصادفات منجر به فوت شهر تهران مربوط به ساعات تاریکی هوا و ساعات شب می باشد .
وی گفت : با توجه به اینکه ما در شب شاهد تردد کمتری از عابرین پیاده ، خودروها و موتورسیکلت نسبت به روز می باشیم ، ولی تقریبا حدود نیمی از تصادفات ما در ساعات شب روی می دهد که آمار بالایی به حساب می آید .
وی ادامه داد : در تصادفات شب و تاریکی هوا و محدود بودن دید راننده تصادفات دارای مشکلات خاص خود می باشد که برای پیشگیری از وقوع تصادفات ما اصلی داریم به نام اصل خوب دیدن و خوب دیده شدن به عنوان مثل راننده موتورسیکلتی که در حال رانندگی می باشد باید خوب ببیند و به جلو خوب توجه داشته باشد و باید سیله نقلیه وی توسط رانندگان دیگر خوب دیده شود .تصادفات مرگبار تهران به خاطر قطعی برق

دانلود ویدیو با کیفیت 240P از آپارات
دانلود ویدیو با کیفیت 360P از آپارات
دانلود ویدیو با کیفیت 480P از آپارات
دانلود ویدیو با کیفیت 720P از آپارات
دانلود ویدیو با کیفیت 1080P از آپارات
دانلود ویدیو با از آپارات

بهترین سایت دانلود موزیک: goodmuzik.com

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا