حوادث

فیلم ترسناک سرقت مسلحانه / گفت‌وگو با دزد قاتل طلافروشی‌ تبریز

.

، راز سرقت های اعضای این باند از 29 مهر امسال و با انتشار فیلمی از دستبرد دزدان به طلافروشی در خیابان حجتیه تبریز فاش شد. دزدان با تیراندازی به سمت عابران و مرد طلافروش باعث قتل یک عابر و زخمی شدن چند نفر از اهالی شدند. پس از این سرقت پلیس تحقیقات برای دستگیری اعضای این باند را آغاز کرد که بعد از 24 ساعت، سارقان مسلح در یکی از شهرهای اطراف تبریز شناسایی و دستگیر شدند. در بازرسی از مخفیگاه آنها، طلاهای سرقتی و اسلحه دزدان پیدا شد. سرکرده این باند در تحقیقات به 10 فقره سرقت مسلحانه و سه قتل اعتراف کرد. در «پشت صحنه یک جنایت» این هفته پرونده جنایت‌های اعضای این باند را در گفت‌وگو با سرکرده باند و همسر یکی از دزدان بررسی کردیم که در ادامه می‌خوانید.
شروع قتل‌های هولناک با عشق
اصغر سر دسته 37 ساله باند سارقان طلافروشی‌ های تبریز است. متاهل است و بعد از کلاس پنجم ابتدایی درس را رها کرد. پدر دو فرزند است اما در سرقت از طلافروشی در تبریز ، یک عابر را به قتل رساند و فرزند 4 ساله‌ او را برای همیشه از نعمت داشتن پدر محروم کرد. می‌گوید عشق به یک زن از او قاتل ساخت و مجبور شد مسیر خلاف را ادامه دهد.

رازی سرقت های هولناک در تبریز فاش شد
از اولین باری که سرقت کردی بگو

27 ساله که بودم در یک شرکت جاده‌سازی کار می‌کردم.بعد از مدتی با رسول آشنا شدم.هر دو در آنجا نگهبان بودیم. قبل از آشنایی با او حتی نمی‌دانستم سرقت چیست. وقتی با هم آشنا شدیم با وسوسه او ضایعات شرکت را می‌دزدیدیم و به یکی از دوستان رسول می‌فروختیم.

با پول های سرقتی چه کردی ؟

شرکت، حسابداری داشت که به ما گفت من مزرعه ای دارم و در آن بوقلمون پرورش می‌دهم.بیایید تا به شما هم آموزش دهم و شما هم یک مزرعه پرورش بوقلمون راه‌اندازی کنید.یکی از اراضی کشاورزی را گرفتیم و تخریب کردیم تا یک مزرعه پرورش بوقلمون احداث کنیم. بعد برای گرفتن مجوزهای لازم برای احداث مزرعه پرورش بوقلمون اقدام کردیم اما وقتی مجوزها صادر شد آن حسابدار از شرکت رفت. کسی هم نبود که ما را راهنمایی کند و در آن ماجرا کلی بدهی بالا آوردیمفیلم ترسناک سرقت مسلحانه / گفت‌وگو با دزد قاتل طلافروشی‌ تبریز

دانلود ویدیو با کیفیت 240P از آپارات
دانلود ویدیو با کیفیت 360P از آپارات
دانلود ویدیو با کیفیت 480P از آپارات
دانلود ویدیو با کیفیت 720P از آپارات
دانلود ویدیو با کیفیت 1080P از آپارات

بهترین سایت دانلود موزیک: goodmuzik.com

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا