XMind ZEN 9.2.1 Build 201906120058 Win / 9.1.3 Mac + Portable – پیاده سازی نقشه ها و ایده های ذهنی | مورچه

XMind ZEN 9.2.1 Build 201906120058 Win / 9.1.3 Mac + Portable – پیاده سازی نقشه ها و ایده های ذهنی

XMind ZEN نرم افزاری بی نظیر و عالی برای ایجاد نقشه های ذهنی است. زمانی که روی ایده های خود و یا به صورت گروهی در مورد یک موضوع خاص فکر می کنید، به صورت پراکنده ایده ها، اطلاعات، داده ها و سرنخهایی به ذهنتان خطور می کند. به کمک این نرم افزار قادر خواهید بود تا این اطلاعات پراکنده را در یک مکان مرکزی گردآوری کنید و در فرصتی مناسب به پردازش و جمع بندی آنها بپردازید. این نرم افزار امکان ذخیره کردن و هماهنگ کردن خودکار نقشه های ذهنی به صورت کلود/آنلاین نیز داراست و از بابت امنیت اطلاعات خیالتان را راحت می کند. با استفاده از این نرم افزار می توانید به راحتی چیزی را كه فكر می كنید را به صورت نمودار طراحی کنید. علاوه بر نقشه‌ های ذهنی معمولی، می‌توانید نمودارهای استخوان ماهی، نمودارهای سازمانی، درختی و منطقی نیز ایجاد كنید.

این نرم افزار با قابلیت های فراوان خود می تواند به مدیریت پروژه و برنامه ریزی شما کمک بسیار زیادی کند. شما با استفاده از این نرم افزار می توانید برنامه های خود را مدیریت کنید و برای کارهای مختلف از جمله سخنرانی، سمینار، برنامه ریزی درسی، برنامه ریزی کاری و… از آن استفاده کنید.
این نرم افزار با ظاهر کاربرپسند و حرفه ای به شما امکان می دهد تا بتوانید به راحتی نقشه های ذهنی و برنامه های ذهنی خود را پیاده سازی کرده و برای کارهای خود طرح ریزی حرفه ای انجام دهید و برای سخنرانی ها و سمینار های خود از اسلاید تعاملی زیبا بهره ببرید.

 

ویژگی های نرم افزار XMind ZEN

 ساختن آسان نقشه های ذهنی با ویژگی های مختلف
امکان ساخت چارتهای تجاری و سازمانی
حالت BrainStorming برای برگزاری جلسات طوفان فکری بین اعضای تیم
حالت Presentation برای ارائه کارآمد نقشه های ذهنی
حالت نمایش گانت مانند مایکروسافت پروجکت
قابلیتهای مختلف برای نقشه های ذهنی مانند ارتباط بین آنها، خلاصه سازی، نشانه گذاری، یادداشت، کامنت و …
امکان تغییر تم و فونت با قابلیت سفارشی سازی بالا
امکان گرفتن خروجی با فرمت PDF,PPT,XLS و ورد(doc,docx)
توانایی ذخیره نقشه های ذهنی به صورت ابری
و…

107916

107917

download Link rar
download Link rar

منبع:
https://www.win2farsi.com/