حوادث

فیلم شیشه ای ترین لباس عروس در ایران / عکس و فیلم گفتگو

.

قاچاقچیان مواد مخدر قصد داشتند لباس عروس شیشه ای را از طریق پست به کشورهای اروپایی منتقل کنند که نقشه شان لو رفت و 2 قاچاقچی مواد مخدر دستگیر شد.
سرهنگ عبدالوهاب حسنوند رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر پایتخت در خصوص لباس عروس آغشته به شیشه به رکنا گفت: ماده مخدر شیشه به صورت مایع از کشور افغانستان وارد ایران شده و با آغشتن آن به سایر وسایل از آن برای قاچاق به کشورهای دیگر استفاده می‌کنند.

وی افزود: قاچاقچی ان قصد داشتند این لباس عروس را از طریق پست از کشور خارج و به یکی از کشورهای اروپایی منتقل کنند که ماموران با اشراف اطلاعاتی موفق به کشف آن شده و در این پرونده 2 قاچاقچی مواد مخدر دستگیر شدند.

سرهنگ حسنوند ادامه داد: بیش از یک کیلوگرم موادمخدر شیشه با استفاده از روش‌های خاص به لباس عروس آغشته شده و این لباس عروس پس از انتقال از طریق پست به یکی از کشورهای اروپایی با روش های خاص و شستن آن مواد مخدر شیشه را از آن خارج و با قیمت بالایی به فروش می رسانند.
این مقام انتظامی ادامه داد: با توجه به هماهنگی ها و همکاری های خوب پلیس فرودگاه و اداره پست با ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر مسیرهای قاچاق مواد مخدر بسته شده و ماموران با رصدهای اطلاعاتی موفق به کشفیات زیادی از مواد مخدر در پایتخت شده اندفیلم شیشه ای ترین لباس عروس در ایران / عکس و فیلم گفتگو

دانلود ویدیو با کیفیت 240P از آپارات
دانلود ویدیو با کیفیت 360P از آپارات
دانلود ویدیو با کیفیت 480P از آپارات
دانلود ویدیو با کیفیت 720P از آپارات
دانلود ویدیو با کیفیت 1080P از آپارات
دانلود ویدیو با از آپارات

بهترین سایت دانلود موزیک: goodmuzik.com

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا